Kdo jsme?

z boku

Náš oficiální název je Základní kynologická organizace 1 Domažlice 299.
Jsme skupina lidí a přátel, kteří se pravidelně (většinou o víkendech) schází a snaží se "vychovávat" svoje psí miláčky. Někdy se daří více, někdy méně, ale vždycky se snažíme si to všichni užít...
Naše hlavní činnost se dělí do dvou základních aktivit: agility a sportovní výcvik. Protože člověk je tvor ctižádostivý, tak ani my nejsme jiní a naše dovednosti si rádi ověříme. Jak jinak než pořádáním a absolvováním zkoušek dle jednotlivých zkušebních řádů.
A protože i člověk je tvor soutěživý a hravý, tak také pořádáme různé soutěžní akce - závody, výstavy...
Veškeré informace o plánovaných aktivitách, stejně tak jako zprávy o akcích již proběhlých, se dočtete v různých rubrikách tohoto webu.
Pokud byste rádi rozšířili naše řady, není nic snazšího než se přijít podívat, rádi Vás uvidíme. Nepotřebujete nic kromě svého pejska (s platným povinným očkováním), obojku a vodítka. A Váš pes se na Vás určitě nebude zlobit, když mu s sebou vezmete taky něco na zub. Poté, co absolvujete základní kurzy se můžete v případě dohody i Vy členy našeho klubu...

kontakt

ZKO 1 Domažlice 299
Sportovní střelnice Jirklovka
344 01 Domažlice
Telefon: +420 605 166 274
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČO: 65571436, Číslo účtu: 209 060 071/0300
Korespondence:
Ing. Hana Slachová
ZKO Domažlice 1
Havlovice 74
344 01 Domažlice