Brigádnické hodiny

 

Povinností každého člena našeho klubu je odpracovat 10 hodin ročně na údržbě a zvelebování našeho cvičáku...P2240217Dovoluju si tímto upozornit, že tentokrát budeme skutečně požadovat finanční náhradu za neodpracované hodiny (i když bychom byli samozřejmě raději, aby se všichni podíleli rukou společnou na práci). Výjimky z tohoto pravidla (pomoc na akcích, výcvik pro veřejnost, jiná přínosná činnost) upřesníme...

brigada

Z tohoto důvodu vás žádáme, abyste se na brigádách opravdu zapisovali do prezentace. Pokud něco odpracujete mimo termíny, napište to do sešitu v klubovně nebo to hlašte Hance či Radimovi.

Dlužníci, hříšníci, lenoši a zapomnětlivci budou na konci roku fakt předhozeni naší strážkyni pokladu Anetě k brutální a nekompromisní exekuci! :-)

 

 

kontakt

ZKO 1 Domažlice 299
Sportovní střelnice Jirklovka
344 01 Domažlice
Telefon: +420 605 166 274
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČO: 65571436, Číslo účtu: 209 060 071/0300
Korespondence:
Ing. Hana Slachová
ZKO Domažlice 1
Havlovice 74
344 01 Domažlice